اخبار سایت

اندازه واژن و طول آلت مرد

سلام..من یک دختر مجرد 24 ساله هستم و قصد ازدواج دارم....سوالی داشتم ..ممنون میشم اگه من رو از ابهام ایجاد شده در بیاورید...ایا خانمی به سن من و طول واژن حداقل 9سانتی متر که در حالت ارگاسم به 12 یا 13 سانت میرسه می تونه طول آلتی که در حالت نعوظ به 32 سانت رو میرسه تحمل کنه؟آیا خطرناک نیست؟عوارضی نداره؟اگه تحمل میکنه چطوریه ؟و اگه نه چرا؟
 
[ادامه ...]

عدم استفاده از قرص و کاندوم در جلوگیری بارداری

سلام آقای دکتر . من حدود 9 ماهه ازدواج کردم . خانمم میگه از قرصهای ضدبارداری (ال دی ) خوشش نمیاد چون مصرف این قرصها بر روی اندامش تاثیر بدی میذاره (خانمم ورزش منظم میکنه ) و نسبت به کاندوم هم حساسیت داره . به نظر شما از چه روشی برای جلوگیری از بارداری استفاده کنیم ؟ روش تقویمی و آمپول چند درصد میتونه مطمئن باشه ؟ ممنون میشم اگه چند روش خوب و مطمئن معرفی کنید . چون واقعا این موضوع برامون دردسر ساز شده و با اینکه من و همسرم عاشق هم هستیم , داره کم کم توی روابطمون و زندگیمون تاثیر منفی میذاره .
 
[ادامه ...]

خود ارضایی تلفنی

دختری هستم 21 ساله با پسری دوست هستم که هم سن خودمه .قصد ازدوج هم داریم .
در اکثر روزها اون خود ارضایی می کنه و من چند بار خواستم باهاش صحبت کنم اما با این که مدتی از یادش می رفت اما چند دقیقه بعد می گه اذیت می شم و هر چه قدر جلو خودشو می گیره نمی شه.نمی تونه و آخر سر خود ارضایی می کنه اما دوست نداره این کا رو انجام بده چون بعدش ناراحت میشه .گاهی هم بنا به گفته ی خودش خوشش میاد خودشو اذیت کنه .
ما چون از هم دوریم اکثرا با تلفن با هم حرف میزنیم و اس ام اس میزنیم.خودش خیلی احساساتیه و ناز کشیدن رو دوست داره.
خودش همیشه میگه من حس بدی موقع حرف زدن با تو ندارم و با حرفای تو حالم عوض نمی شه و تحریک نمی شم که مجبور شم خود ارضایی کنم.
آیا واقعا می تونه این طور باشه؟
ممکنه این که من باهاش حرف می زنم بدون این که بخواد، تحریک بشه و دست به خود ارضایی بزنه؟
 
[ادامه ...]