اخبار سایت

ارضا نشدن در رابطه با نامزد

یکی از دوستان سوال کرده اند:

سلام آقای دکتر من و نامزدم علیرغم اینکه با هم دوست بودیم ولی رابطه ای نداشتیم ولی الان که نامزد شدیم رابطه داریم ولی من هنوزم میترسم که از هم جدا بشیم و.... آقای دکتر من هربار که نامزدم با من سکس میکنه تحریک میشم ولی با اینکه تمام پیش نوازشها رو رعایت میکنه من به ارگاسم نمیرسم بعدش هم زود عصبی میشم نمیدونم باید چیکار کنم
 
[ادامه ...]

اسپاسم مجرای تناسلی زن که به عدم دخول منجر می شود

اسپاسم واژن یکی از مشکلات  غیر جسمی و روانی در سکس محسوب می شود. زن به دلیل ترس از رابطه جنسی و اسیب به بکارت بصورت ناخوداگاه دچار ترس و وحشت شده و به ناگاه اسپاسم شدیدی در عضلات مجرای تناسلی وی بوجود می آید که مانع از انجام عمل دخول می شود. 
 
[ادامه ...]

خود ارضایی یعنی چه

یکی دیگر از دوستان سوال کرده اند:

عادت به سکس و خود ارضایی یعنی چه؟ کسی از کسی خواست برایش زمینه رابطه جنسی فراهم کند او در جواب گفت حرفی ندارم اما اگر اقدام کنی علاقه خواهی داشت باز هم انجام بدهی . مکانیسم اعتیاد به ارضا شدن چیست و آیا مثل اعتیاد به مواد مخدر اگر کسی مدتی این کار را نکرد دوباره مثل دوران مجردی اش عادی می شود؟ در غیر اینصورت کسی که مثلا در سفر یا سربازی است و زنش مدتها از او دور است در آن مدت واقعا چه کار کند؟بعد از چه مدت تحمل مجردی ناخواسته می تواند مطمئن باشد دوباره به حالت آرامش دوران مجردی قبل ازدواج اش بر می گردد؟
 
[ادامه ...]